Wijs met Franciscus (online)

21 februari 2023

De al ruim 800 jaar oude Wijsheidsspreuken van Franciscus van Assisi zijn geestelijke adviezen die ons – ook vandaag de dag – een heldere spiegel voorhouden. In 2023 gaan we iedere maand in gesprek over zo’n Wijsheidsspreuk.

Door samen en in onze eigen woorden met de spreuken aan de slag te gaan, kunnen we er betekenis in vinden voor onze eigen levens. Ze zetten je op een spoor of gedachte, je ontdekt er herkenbare elementen in die van toepassing zijn op jouw leven of dat van anderen.

Doe je mee? Deelname is gratis!

Aanmelden

Aanmelden graag uiterlijk op de woensdag voorafgaand aan de bijeenkomst

Inschrijven:via info@franciscaansebeweging.nl

Deelnemers ontvangen een dag van tevoren de link naar de bijeenkomst.

Praktische informatie

De bijeenkomsten vinden online plaats, via Zoom, van 15.00 tot 16.15 uur. De eerstvolgende bijeenkomsten zijn op:

24 febr
24 maart
21 april
12 mei

Tijd:15.00 – 16.15 uur
Prijs:Gratis
Organisatie:Franciscaanse Beweging
Locatie:Online, via Zoom
Meer informatie over de Franciscaanse beweging via: Franciscaanse Beweging | Een wereld van vrede en alles goeds

Andere berichten

Ga naar de inhoud