choir, music, singing

Welkom, Hans Mol, als nieuwe dirigent voor het Martinuskoor in Twello!

21 september 2023

In het bericht over het overlijden van Ben Hurenkamp schreven we: maar……… het Martinuskoor gaat door.

We moesten op zoek naar een nieuwe dirigent en Hans Mol, hij had al ingevallen wilde die taak graag op zich te nemen. Daar zijn we blij mee. Hans Mol is een geschoolde, ervaren en vakbekwame dirigent die binnen onze parochie al op diverse locaties de leiding heeft over het kerkkoor. Hij doet dat op een opgewekte, doortastende wijze. Tijdens de repetities hoort hij feilloos wie er uit de toon vallen en weet dat vriendelijk/helpend te corrigeren. Hij varieert op orgel en piano naar hartenlust, waardoor je als koorlid nog meer zin krijgt om te zingen.

Het Martinuskoor gaat dus door……… met Hans Mol!

Andere berichten

Ga naar de inhoud