‘Wat een mooie tuin’

14 september 2023

Ruim 700 mensen bezochten tijdens de Open Monumenten Dagen van 9 en 10 september de ‘Hof naar Goed Gaan’ en de Onze Lieve Vrouwe Kerk. Voor vele bezoekers was de tuin een verrassing. Een veel gehoord advies was dan ook om de tuin vaker open te stellen voor het publiek. In de tuin stonden de 10 geboden centraal en veel mensen volgden deze route met aandacht. Een echte plantenkenner wees de gastvrouw erop dat een naambordje bij de verkeerde plant stond. Zo help je elkaar verder.

Op zondagmiddag verzorgde de Veluwse Cantorij twee prachtige concerten in de Dagkapel. Het koor zong met veel smaak een aantal Engelse religieuze koorstukken van onder andere Benjam Britten, Ralph Vaughan Williams en Gustav Holst. Apeldoorn mag trots zijn op deze cantorij.

Andere berichten

Ga naar de inhoud