Vormelingen bezoek aan Utrecht

9 april 2024

Elk jaar is het weer een hoogtepunt om met de groep vormelingen op bezoek te gaan naar Utrecht en daar in het bisschoppelijk paleis, waar de kardinaal woont, de vormheer te ontmoeten. Dit jaar worden de vormelingen gevormd door Mgr. Hoogenboom en waren we op 3 april van harte welkom aan de Maliebaan.
Hij ontving de vormelingen en vertelde over de geschiedenis van het katholicisme en waarom Utrecht daarin zo’n belangrijke rol speelt.
Na dit bezoek zijn we de stad in gegaan langs plekken waarover verteld was. Pastoor ten Have kent Utrecht op zijn duimpje en wist veel te vertellen over alle dingen uit die we vonden over de geschiedenis.  Friet en een ijsje en veel lol maakte deze dag tot een erg gezellige en leerzame dag.

Andere berichten

Ga naar de inhoud