Vind je eigen weg – retraite voor jongeren

13 maart 2024

Arnhem – Ben je tussen de 18 en thirtysomething jaar? Vraag je je soms af waar je naartoe wil in je leven? Wat je betekent in deze wereld? Wie God voor jou is? Dan is dit weekend voor jou!

‘Vind je eigen weg’ is een retraite in de rust van Abdij Koningsoord in Arnhem. Het geeft een kans om jezelf te ontwikkelen, te groeien als mens en keuzes te leren maken in jouw leven. Levenswijsheid en inspiratie vinden we in de spiritualiteit van Ignatius van Loyola die tot op vandaag relevant blijft.

Het weekend gaf me hernieuwde moed om verder te bouwen aan mezelf als persoon én als gelovige – Leen.
Het thema van dit weekend is “Hoe maak ik goede keuzes?” Er is een gevarieerd programma met getuigenissen, individuele creatieve opdrachten, tijd in de natuur, uitwisseling in kleine groepjes en kans tot persoonlijk gesprek met een begeleider. Tussendoor is er ruimte voor ontmoeting, rust en ontspanning.

Vind je eigen weg – retraite – Jezuieten
Data: 12-14 april

Andere berichten

Ga naar de inhoud