Vastenactie 2023: Zonder huis geen leraar in Zambia 

21 maart 2023

De Nederlanders Tessa en Peter Jansen, en hun twee jonge zoontjes van 1 en 2 jaar, woonden in 2018-2019 op de campus van de technische school CYDC, die onze parochie ondersteunt in deze vastentijd.

Peter was de manager van een meubelmakerij waar zeven voormalige CYDC studenten werkten. Deze meubelmakerij staat naast de school en de timmerlieden maken er houten meubels die worden verkocht voor de meubilering van huisjes op een safaripark in de buurt. De opbrengsten maken de vakopleiding vervolgens weer betaalbaar. Tessa werkte als manager in de kleuterschool van het centrum. Het gezin woonde op de campus van CYDC in een huis van hetzelfde soort als het huis waarvoor we nu met Vastenactie geld inzamelen. Wilt u daarvoor nog geld doneren svp?

Graag uw bijdrage via: NL80 RABO 0105 242 063 Franciscusparochie o.v.v. Vastenactie, Zambia. Hartelijk dank voor uw gift!

Bekijk hier een nieuw filmpje over de kook-opleiding van CYDC.

Link Vastenactie: https://www.vastenactie.nl/projecten/onze-projecten/zonder-huis-geen-leraren-in-zambia

Link filmpje: https://youtu.be/jpGQsqLw7OQ

Andere berichten

Ga naar de inhoud