Van harte gefeliciteerd!

4 juni 2024

Op 1 juni hebben 23 tieners hun vormsel gedaan in en volle kerk te Apeldoorn.
Zij hebben hun doopbelofte hernieuwd, de handoplegging en de zalving ontvangen.
Daarmee hebben ze het sacrament van het vormsel ontvangen van Mgr. Hoogenboom.

We feliciteren: Amalia, Massimo en Caterina Iaquinandi, Tushiya en Rajeven Joubert, Maureen Niessen, Josip Ostijic, Samanta Stachon, Jurre Starink, Mariya Susena, Kristan de Winter, Veronica Susena, Nicole en Vanessa Guzinska, Danilo Bakovic, Ashley Jose Camara, Chantal Crispijn, Mateo Jozic, Merel Kroese, Daan van Mulligen, Manouk van Sambeek en Marijn Sluiter.
Ook feliciteren we Federico Iaquinandi met zijn eerste communie in deze viering. Ook Maureen, Tushiya en Daan deden in deze viering hun eerste communie. Genoeg reden voor een hoop blijheid in deze mooie viering!

Andere berichten

Ga naar de inhoud