Vacature kok / huishoudelijk medewerker (m/v) in Assel voor 20 – 24 uur per week

9 april 2024

Voor de religieuze gemeenschap in Assel (nabij Hoog Soeren) zoekt Stichting Don Bosco per 1 mei 2024 een kok/huishoudelijk medewerker (m/v)voor 20-24 uur per week, die verantwoordelijk is voor de maaltijden, het gastvrij ontvangen van de gasten en de meest voorkomende huishoudelijke taken van de woongemeenschap.

Wie zijn wij
De Salesianen van Don Bosco zijn paters die zich hebben aangesloten bij de rooms katholieke religieuze gemeenschap van Don Bosco. In de woongemeenschap van Assel wonen vier salesianen.

Functieomschrijving
Je bent verantwoordelijk voor het bereiden van verse en smaakvolle warme maaltijden die tussen de middag gegeten worden. Wij streven naar een lokale, duurzame keuken met seizoensgebonden producten van Nederlandse bodem. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de was, het strijken, het schoon en opgeruimd houden van het woonhuis ‘de Mariahoeve’ en het ontvangen en gastvrij onthalen van de gasten. Je bent 5 à 6 uur van maandag tot en met donderdag beschikbaar en flexibel inzetbaar.

Verantwoordelijkheden
 Koken voor vier salesianen en eventuele gasten
 Afwassen van serviesgoed en keukengerei
 Wassen en strijken
 Werk- en ontvangstruimtes van de Mariahoeve schoon en opgeruimd houden

Functie-eisen
 Aantoonbare werkervaring in de keuken (koken)
 In staat om zelfstandig te werken, maar ook samen te werken in een team
 Goede communicatieve vaardigheden
 Gemiddeld 5 à 6 uur per dag van maandag tot en met donderdag
 Betrouwbaar en punctueel
 Humor en daadkracht
 Allround en flexibel inzetbaar
 Eigen vervoer is nodig, onze locatie is niet met het openbaar vervoer te bereiken

Aanbod
 Een parttime functie van 20-24 uur per week
 Een prachtige werkomgeving
 Sociale functie binnen een klein team
 Arbeidsvoorwaarden conform CAO Sociaal Werk
 Het salaris wordt gebaseerd op schaal 1 van de CAO Sociaal Werk en varieert van € 2.184,- tot €2.632,- op basis van een werkweek van 36 uur
 Jaarcontract met intentie tot verlenging

Solliciteren
Bij interesse in deze functie, graag voor 10 april 2024 een motivatiebrief met CV sturen naar Hans Decancq via e-mailadres hans.decancq@donbosco.be. Vermeld hierbij duidelijk ‘sollicitatie’ in het onderwerp van de e-mail. We kijken uit naar jouw mail!

Meer informatie over Don Bosco klik hier: www.donboscoapeldoorn.nl

Andere berichten

Ga naar de inhoud