Uitnodiging ouderavond 1e communie

31 augustus 2023

Deze week zijn er brieven de deur uitgegaan naar ouders wiens kind de leeftijd hebben om mee te doen aan de voorbereiding voor de eerste heilige communie. Dit zijn ouders die in ons St. Franciscus ledenbestand zitten. Dit bestand is niet altijd up to date, door verhuizingen of andere wijzigen. Ook sturen wij de brief naar alle katholieke basisscholen in onze parochie met het verzoek deze aan de groep 4 ouders te mailen. Geen uitnodiging ontvangen?
Dan kunt u gewoon uw kind aanmelden door de volgende gegevens te mailen naar apeldoorn@franciscusparochie.com

Voornaam:
Achternaam:

Geboortedatum:
Doopdatum + doopkerk:
Adres + postcode + woonplaats:
Telefoonnummer:
Emailadres:

School:

Als u uw kind opgeeft, verwachten wij u op een eerste ouderavond, die gehouden zal worden op:

13 september van 19.30 – 21.00  uur in het parochiehuis te Apeldoorn
ingang achterzijde: Stationstraat 13

Andere berichten

Ga naar de inhoud