NIEUW SEIZOEN: The Chosen

7 maart 2024

Deze Veertigdagentijd trokken wij op met Jezus, van Galilea naar Judea naar de stad Jeruzalem. De eerste drie seizoenen van de indrukwekkende serie over het leven van Jezus en zijn leerlingen zijn te zien op NPO Start. Eind april wordt het vierde seizoen verwacht. Dit is misschien wel het meest emotionele en politiek beladen seizoen ooit. Het verhaal speelt zich af tegen het decor van de rivaliteit tussen de heersende macht van het Romeinse rijk en de religieuze autoriteit van het Joodse sanhedrin. Het is lastig voor de volgelingen om echt te begrijpen wat Jezus volgen werkelijk inhoudt. Tegen de vooravond van het Joodse Pesach komt Jezus steeds meer alleen te staan en groeit de argwaan van Romeinse en Joodse macht. Jezus en zijn volgelingen komen voor de grootste uitdagingen ooit te staan. Trouw en geloof worden op de proef gesteld en de spanningen lopen hoog op. Dit seizoen wil je niet missen.

Voor de trailer zie: The Chosen: Season 4 Official Trailer (youtube.com)

Andere berichten

Ga naar de inhoud