Terugblik WereldJongerenDagen 2023

10 augustus 2023

Op dit moment zijn de jongeren en pastoor ten Have weer terug in Nederland, we hebben mooie foto’s en filmpjes mogen ontvangen om zo een beetje de sfeer te kunnen proeven van de WereldJongerenDagen. Aan de foto’s en video’s te zien waren het prachtige dagen van samenzijn met allemaal katholieke jongeren van over de hele wereld.

Op de 1e foto staat pastoor ten Have samen met Diaken Antoon van Gaans en Pastoor Paulus Tilma voor het altaarpodium voor de mis. De middelste foto is een foto met onze Apeldoornse acoliet Supun Rodrigo en een vriend van hem uit Sri Lanka. De 3e foto is op het veld met alle jongeren aan het wachten tot de mis begint.

Via de Youtube link hieronder kunt u maar liefst 24 video’s bekijken die pastoor ten Have de afgelopen tijd heeft gemaakt (rechtsboven in de hoek van het filmpje kan je op Play list klikken en dan vind je alle video’s):

Andere berichten

Ga naar de inhoud