Parochiebedevaart naar Kevelaer op 5 oktober – meld je aan!

4 juli 2024

De Arnhemse Broederschap organiseert op 5 oktober haar jaarlijkse bedevaart naar Kevelaer. En wij als parochie sluiten ons bij hen aan! In Kevelaer wordt Maria vereerd als Troosteres der Bedroefden.

Tijdens de bedevaart zal mgr. Herman Woorts, hulpbisschop van Utrecht, hoofdcelebrant zijn tijdens de vieringen. Jong en oud zijn welkom om mee te gaan. U kunt u aanmelden via www.arnhemsebroederschapkevelaer.nl. Daarbij kunt u kiezen uit diverse opties: een maaltijd (23,50 euro per persoon), een busreis met informatieboekje (31 euro per persoon) of een totaalpakket van maaltijd, busreis en boekje (47 euro per persoon).

Er zijn voor de busreis opstapplaatsen in Apeldoorn, Twello, Vaassen en Loenen.

Andere berichten

Ga naar de inhoud