Noodkreet van de bezoekgroep 85+

13 maart 2024

In Loenen-Eerbeek worden de parochianen die 85 jaar en ouder zijn bezocht ter gelegenheid van hun verjaardag. Deze verjaardag bezoekjes worden op dit moment door een 15 tal dames en heer met veel plezier gedaan. We sturen de jarige een kaart en geven aan dat we hem/haar binnenkort graag komen bezoeken. Onze bezoekjes worden zeer gewaardeerd.

Eenmaal per jaar is er een gezellige bijeenkomst en wordt het afgelopen jaar geëvalueerd. Tijdens de afgelopen bijeenkomst werd echter geconstateerd, dat er wel parochianen bij komen die bezocht gaan worden, maar helaas, u begrijpt het al, er komen geen vrijwilligers bij die een bezoekje gaan brengen. En de vrijwilligers worden ouder, en gaan zelf tot de doelgroep behoren…

Onze bezoekgroep heeft dringend behoefte aan uitbreiding.
Wilt u onze groep komen versterken, of kent u iemand die dat wil, neemt u dan contact op met een van onderstaande personen. Het zou toch jammer zijn als dit initiatief moest stoppen…

Voor Eerbeek bij: Anneke van de Werff avdwerffverbraak@gmail.com
Voor Loenen bij: Tonny Bonestroo w.bonestroo8@upcmail.nl

Andere berichten

Ga naar de inhoud