Mooie dag in Utrecht

13 april 2023

Woensdag brachten we met zestien (van de achttien) vormelingen een bezoek aan de Utrecht.
De stad vol geschiedenis over het katholicisme en de zetel van ons aartsbisdom. Gastvrij werden we ontvangen aan de Maliebaan in het bisschoppelijk paleis waar we Mgr. Hoogenboom ontmoette, de hulpbisschop die de tieners gaat vormen. We werden getrakteerd op limonade, wat lekkers en een mooi en interessant verhaal over Willibrord die het katholieke geloof naar Nederland bracht en de geschiedenis van de kerk.  Middels de speurtocht door de stad kwamen namen we ook een kijkje bij al die historische plekken. De vormelingen hebben veel gehoord en gezien en daarnaast was er volop gezelligheid.

Gefeliciteerd! We feliciteren de volgende communicanten met het doen van hun eerste communie dit weekend:

In Apeldoorn: Stijn de Winter, Pepijn Drop en Mijo Abramovic
In Loenen: Zoë Timmers

Andere berichten

Ga naar de inhoud