Minibieb en kledingbank Apeldoorn

24 augustus 2023

Al een aantal jaren kunnen de gasten boeken meenemen uit de Boekenbank in de wachtruimte van de Kledingbank. Deze dienst hebben we afgelopen week uitgebreid door een Minibieb bij het hek te plaatsen waar mensen gratis boeken uit kunnen halen en kunnen ruilen. Zo hopen wij dat er meer gelezen gaat worden. Om te ontdekken dat lezen belangrijk is en leuk voor volwassenen, kinderen en nieuwe Nederlanders. Voor allemaal is er een aanbod in de Minibieb en nog veel meer in de Boekenbank.


De afgelopen weken is het erg druk geweest in de Kledingbank, we hebben meer dan 300 gasten ontvangen in één week. Deze mensen mogen maar eens in de acht weken langs komen voor gratis kleding. Gelukkig komt er ook veel goede en schone kleding binnen om door te geven aan mensen die financieel moeilijk rond kunnen komen. We zien dat de armoede sterk is toegenomen de laatste tijd. Het is goed om hier een verschil in te kunnen maken door te delen met wie minder heeft.

Andere berichten

Ga naar de inhoud