Huis in aanbouw Vastenactie

23 mei 2023

Dit voorjaar deed de parochie mee met de bisschoppelijke Vastenactie. We zamelden geld in voor het project “Zonder huis geen leraar” van Fidesco in Zambia. Het beloofde bedrag van 26.000 euro is opgehaald en kan worden overgemaakt aan de technische school CYDC. Er is zelfs meer geld opgehaald dan verwacht. Fidesco is nog in overleg met de Vastenactie waaraan dit zal worden besteed. Zodra de eindopbrengst, en de bestemming van het extra bedrag bekend zijn, zullen we u dat weer laten weten. Intussen is er een begin gemaakt met het zelf bakken van de 4000 bakstenen waaruit het huis zal worden opgetrokken. Ook is er een afwateringssysteem aangelegd rondom de bouwplek. Deze nieuwe film laat zien waarom het werk van de technische school CYDC zo belangrijk is in Zambia. Heel veel dank voor uw bijdrage.

Andere berichten

Ga naar de inhoud