Godly play Kind en Kerk

1 juni 2023

Met mijn Godly play vertelspullen en vertelkussen stap ik de komende weken de locaties van De Zonnewende binnen. Een grote school met veel leerlingen. Zij zullen dit jaar als laatste van een hele reeks scholen de Godly Play vertellingen krijgen voor de groep 1 t/m 5. Het is voor deze school de eerste keer dat zij meedoen met dit project.
Ik vertrouw erop dat het ze gaat bevallen en dat we voor volgend school jaar een mooie en vruchtbare samenwerking mogen aangaan met elkaar.

Met het ‘aanhaken’ met dit project, is er nu met alle RK scholen vanuit de Veluwse Onderwijsgroep een samenwerking op het gebied van gastlessen, Godly Play en vieringen. Pastoor ten Have is inmiddels ook al op een aantal scholen geweest van de stichting SKBG in Twello en Epe om gastlessen te geven over Pasen en Pinksteren.

Andere berichten

Ga naar de inhoud