Genieten van ons Hof van Goed Gaan

2 november 2023

Regelmatig gaan we met de kinderdienst naar het ‘Hof van Goed Gaan.’ Onze prachtige tuin.
Soms om bij lekker weer daar een verwerkingsspel te doen op het thema, maar ook om het Bijbel verhaal te beleven of kracht bij te zetten, met de dingen die in de tuin te zien zijn. Zo ging het afgelopen zondag over ‘regels’.
De kinderen zijn met Monique en René naar de deur met de 10 geboden gegaan, om te kijken welke regels God aan Mozes heeft gegeven. Mozes gaf ze door aan het volk en zo kwamen ze via de Tenach in onze Bijbel terecht en kregen wij ze door.
Als je door het sleutelgat kijkt dan zie je staan: ‘het zal je goed gaan.’ De 10 geboden wijzen je een weg door het leven.

Het is Goed Gaan, naar onze hof bij de kerk.
We maken er dankbaar gebruik van!

Andere berichten

Ga naar de inhoud