Geloofsgemeenschap Epe bezoekt Nieuw Sion

28 maart 2024

Op zondag 28 april organiseert de werkgroep Zin en Kleur uit Epe een reis naar abdij Nieuw Sion in Diepenveen, nabij Deventer. De geloofsgemeenschap van Epe is van harte uitgenodigd hieraan deel te nemen. Er is ruimte voor maximaal 40 deelnemers.

Er zijn twee keuzemogelijkheden voor deelnemers:

Keuze A: vertrek om 13:00u vanuit Epe, ontvangst om 14:00u in Nieuw Sion met koffie en gebak. Daarna is er een rondleiding, waarna de groep om 16:30u weer vertrekt voor de terugreis. De kosten zijn 19 euro 50 per persoon.

Keuze B: vertrek om 13:00u vanuit Epe met hetzelfde programma als bij Keuze A. Alleen is dit uitgebreid met een kloostermaaltijd na de rondleiding en een aansluitende vesperviering. Rond 19:00u zal deze groep weer terugreizen naar Epe. De kosten hiervoor zijn 39 euro 50 per persoon.

Het voornemen is te reizen met eigen auto’s, met vier personen per auto. Wie meereist, wordt gevraagd de chauffeur een onkostenvergoeding van 5 euro te betalen.

Aanmelden voor de reis kan door 19,50 euro of 39,50 euro over te maken naar NL04RABO0373746512 t.n.v. Regenboogkerk Epe inz. Werkgroep Zin en Kleur. Hierbij graag vermelden: Keuze A/ Keuze B, uw naam, telefoonnummer en of u wilt rijden.

Andere berichten

Ga naar de inhoud