a painting of jesus surrounded by angels on a wall

Bedevaarten 2024 bekend!

13 oktober 2023

De data voor de bedevaarten van 2024 zijn bekend. In het voorjaar is er één grote bedevaart naar Lourdes met de TGV en de bus, waardoor er een grote groep pelgrims in één keer naar Lourdes kan reizen. In september zijn er drie bedevaarten per vliegtuig en bus. De data van de TGV-reis en de vliegbedevaarten staan hieronder. De data van de bus bedevaarten worden binnenkort definitief vastgesteld. Andere bedevaarten die volgend jaar plaatsvinden, gaan naar Assisi, Banneux, Rome en Santiago.

Of de bedevaarten naar het Heilig Land kunnen doorgaan, is afhankelijk van de vraag hoe de veiligheidssituatie zich daar ontwikkelt. Ook bedevaarten op maat kunnen volgend jaar plaatsvinden. Daarnaast wordt er al gewerkt aan een nationale bedevaart naar Rome met alle Nederlandse bisdommen in mei van het heilig jaar 2025. Binnenkort verschijnt de brochure met de bedevaarten voor 2024.

 • Lourdes: TGV-bedevaart
  • 27 april t/m 4 mei
 • Lourdes: Vliegbedevaarten
  • 16 t/m 21 september
  • 21 t/m 26 september
  • 26 september t/m 1 oktober
 • Assisi
  • 1 t/m 6 oktober
 • Banneux  
  • 10 t/m 15 mei
  • 27 september t/m 1 oktober
 • Rome
  • 15 t/m 19 april (het andere Rome)
  • 23 t/m december (Kerst in Rome)
 • Santiago
  • 11 t/m 18 juni

Andere berichten

Ga naar de inhoud