Apeldoorn Business Award

2 november 2023

Donderdag 26 oktober hebben wij in de categorie maatschappelijke organisaties de Apeldoorn Business Award gewonnen. Voor alle vrijwilligers en alle organisaties die ons helpen om te helpen mochten wij in Orpheus een bos bloemen, een fles champagne en de Award in ontvangst nemen. Het geeft een groot gevoel van dankbaarheid.

Het juryrapport: ‘Wij zijn onder de indruk van het omzien naar elkaar bij Sant’Egidio. Met zijn brede scala aan activiteiten voor de kwetsbaren in onze samenleving, staat deze stichting symbool voor zowel compassie als gemeenschapszin in Apeldoorn. Van een maaltijdvoorziening voor daklozen en zwerfjongeren tot het exploiteren van een kledingbank, boekenbank en sportbank en een inspirerende generatietuin waar ouderen kinderen de kunst van het tuinieren bijbrengen. Daarnaast fungeert Sant’Egidio ook als een belangrijke ontmoetingsplek voor vrijwilligers, waar overtuiging en vriendschap samenkomen om een waardevolle bijdrage aan de gemeenschap te leveren’.

Andere berichten

Ga naar de inhoud