Actie Kerkbalans 2024

11 januari 2024

Van 13 tot 27 januari 2024 is het zover: Actie Kerkbalans.
Wij vragen al onze parochianen een bijdrage te geven voor onze kerk.

Ook in de toekomst willen we als kerk van betekenis zijn. Maar, kerk-zijn kost geld. Uw steun is nodig om te kunnen blijven bestaan. Daarom benaderen we u de komende weken met een giftverzoek. Mogen we op uw steun rekenen? Geef vandaag voor de kerk van morgen! 


Scan de QR-code (of klik erop) om een bijdrage te doen. 

Overschrijven met internetbankieren

Gebruikt u liever geen QR-code om uw bijdrage aan de Actie Kerkbalans vast te leggen? Geen probleem! Uiteraard kunt u dit ook gewoon regelen met internetbankieren. Open, zoals u gewend bent, uw app op de telefoon, of log op de computer in bij uw bank. Gebruik bij het invullen van uw overschrijving de volgende gegevens:

Naam ontvanger: Sint Franciscusparochie

IBAN (bankrekening): NL17 RABO 0111 0022 81

Betalingskenmerk: Kerkbijdrage 2024

Hartelijk dank voor uw gift!

Andere berichten

Ga naar de inhoud