Vrouw “Vrouwen in de Kerk: scheppers van de mens”: in de Urbaniana een dag om 8 maart te vieren

25 februari 2023

De ondersecretaris van het Dicasterie voor leken, familie en leven, prof. Gabriella Gambino, zal deelnemen met een rapport over het thema “Heiligheid en het gezin” aan de feestdag die voor 8 maart wordt gepromoot door de Pauselijke Urbaniana University en getiteld “Vrouwen in de kerk: ambachtslieden van de mens”.

Leonardo Sileo, zal worden gevolgd – volgens het programma – door de interventies van María del Rosario Sáez Yuguero, rector van de Katholieke Universiteit van Ávila, Antonella Sciarrone Alibrandi, ondersecretaris van het Dicasterie voor Cultuur en Onderwijs, Prof. Gabiriella Gambino, ondersecretaris van het Dicasterie voor de Leken, Familie en Leven, Mgr. Fabio Fabene, secretaris van het Dicasterie voor de Oorzaken van heiligen, Bergen. Rino Fisichella, pro-prefect van de Sectie voor Fundamentele Vragen van Evangelisatie in de Wereld van het Dicasterie voor Evangelisatie, en Cristina Reyes, vice-rector van de Pauselijke Universiteit van het Heilige Kruis.

Voor info en inschrijving: womenchurch2024@gmail.com

 

GEPLANDE VERBINDINGEN:

• Originele uitzending Youtube streaming (Pauselijke Urbaniana Universiteit)

• Transmisión traducción español Youtube UCAV (Katholieke Universiteit van Avila)

• Transmissie Engelse vertaling Youtube PUSC (Pauselijke Universiteit van het Heilige Kruis

Andere berichten

Naar de inhoud springen