investment, concept, business

Verder groeien in Geloof: vervolg op Leerhuis 1

18 juli 2023

Het Leerhuis deel 1 (algemene geloofscursus) was een dermate groot succes, dat het niet alleen voortgezet wordt, maar ook een vervolg krijgt: Leerhuis deel 2. Op basis van de suggesties van de deelnemers van Leerhuis 1 hebben we een vervolgprogramma samengesteld.

Je kunt Leerhuis 2 ook volgen als je Leerhuis 1 nog niet hebt gehad, en dit najaar zijn de data zo afgestemd, dat je ze tegelijk kunt volgen. De formule is hetzelfde als Leerhuis 1: De avonden beginnen om 17.30 uur met een maaltijd die door een van de deelnemers wordt voorbereid, daarna wordt het thema ingeleid, en er is veel ruimte voor eigen vragen en onderlinge uitwisseling. De avonden zijn voor iedereen toegankelijk die meer wil leren over het  katholiek geloof  en duren  tot 20.30 uur.

Ze vinden plaats in het Parochiehuis, Stationsstraat 13 in Apeldoorn.

Voor vragen: centraalsecretariaat@franciscusparochie.com, en per telefoon: di. en do. van 9.00 – 17.00 uur tel.nr. 0571-274445 Voor opgave: leden@franciscusparochie.com

Leerhuis 2 omvat de volgende 8 avonden:

  1. Donderdag 28 september: Bijbel
  2. Donderdag 5 oktober: Maria en de Heiligen.
  3. Dinsdag 17 oktober: Evangelisch leven in het dagelijks leven. 
  4. Donderdag 26 oktober: Sacramenten
  5. Donderdag 9 november: Spiritualiteit Franciscus van Assisi
  6. Donderdag 23 november: Spiritualiteit Franciscus van Sales
  7. Donderdag 7 december: Sociale leer en Laudato Si
  8. Donderdag 21 december: Rondleiding door de Kerk

Attentie: de meeste bijeenkomsten zijn op donderdagavond, maar niet allemaal!

Andere berichten

Naar de inhoud springen