Op Bedevaart naar Lourdes met de Sint Franciscus Parochie 29 april t/m 6 mei 2023

9 februari 2023

In de week van zaterdag 29 april tot en met zaterdag 6 mei 2023 gaan we met onze Sint Franciscus Parochie met het Aartsbisdom Utrecht naar Lourdes. Dit is de 5e editie van deze steeds weer mooie en indrukwekkende bedevaart. De bedevaart zal worden begeleid door Kardinaal Eijk en Mgr.Woorts. Pastoor Henri ten Have gaat namens het pastoraal team van onze parochie mee. Ga jij, gaat u ook mee?

Wat kunt u verwachten?

In samenwerking met het Aartsbisdom Utrecht en het Huis voor de Pelgrim wordt een volledig verzorgd programma aangeboden met vieringen, processies, een Maria zangavond, wandelingen door Lourdes en excursies naar bijvoorbeeld de Pyreneeën. Hoogtepunt van de reis is uiteraard de eucharistieviering aan de Grot, de plek waar Bernadette Maria ontmoette. We vieren dit samen met alle andere Nederlandstalige pelgrims uit het Aartsbisdom Utrecht met wie we tegelijkertijd in Lourdes zijn. Indrukwekkend zijn ook de grote internationale plechtigheden met duizenden pelgrims uit tal van landen. Daarnaast is Lourdes een gezellig stadje met tientallen winkels en terrasjes.

Informatie en opgave vóór 20 februari bij:
Ineke Bouwmeester e-mail: secretariaat@franciscusenclara.com
Tel. 0571 274445 (di. en do. 9.00-17.00 uur)
Informatie avond op donderdagavond 23 februari 2023 om 19.30 uur
in Parochiehuis, Stationsstraat 13, Apeldoorn

Andere berichten

Skip to content