Martinus Kerk Twello doet mee met Open Kerkendag

24 mei 2023

Op maandag 29 mei 2e Pinksterdag is er een extra openstelling van St. Martinus kerk in Twello. Dit in het kader de landelijk  “Open Kerkendag“ Onze kerken behoren tot het Nederlands religieus erfgoed, en zijn een belangrijk cultuur bezit. Door afnemend kerkbezoek staat de toekomst van dit erfgoed onder druk. Doel van de “Open Kerkendag“ is om mensen op een ongedwongen manier kennis te laten maken met onze kerkgebouwen ongeacht hun (religieuze) achtergrond, met als doel waardering en interesse te verkrijgen. In onze kerken is zóveel kunst en erfgoed te zien, dat je zonder overdrijving van musea kunt spreken. Om daar iets van mee te krijgen, om dat te zien en te ervaren, moet je wel een keer naar binnen gaan. Dat is de uitnodiging van Open Kerkendag. Je wordt opgewacht door een van onze “torenwachters” die alles weten van de kerk en haar geschiedenis. Extra vermelding is dat onze Martinus kerk al iedere zondagmiddag open is voor bezichtiging, bezinning en gebed. Ook dan staan onze torenwachters voor u klaar voor informatie en/of een praatje met kop koffie erbij.

Andere berichten

Naar de inhoud springen