Klimschool in de Fabianus en Sebastianus kerk

24 augustus 2023

Na 10 jaar gesloten te zijn geweest gaan de deuren van H.H. Fabianus en Sebastianus tijdens de Open Monumentendagen weer open. Het gebouw werd in 2012 door teruglopend kerkbezoek en slechte bouwkundige staat gesloten. Maar daar komt verandering in. Dit najaar zal klimcentrum Boulder Apeldoorn de deuren van dit fraaie gebouw weer openen. Tijdens de verbouwing krijgt u met beeldmateriaal zoals een slideshow uitleg over de klimsport boulderen en de historische achtergronden. Trainers zijn aanwezig voor nadere uitleg. Daarnaast zal er een kleine expositie zijn over de geschiedenis van de kerk. Op een aantal banners zijn foto’s afgedrukt van de architect, het interieur en het parochieleven. Geopend op beide dagen van 11.00 tot 17.00 uur.

Meer informatie: www.monumentendagenapeldoorn.nl

Andere berichten

Naar de inhoud springen