‘Hof naar Goed Gaan’ in route Monumenten Dagen

24 augustus 2023

De Hof naar Goed Gaan bij de Onze Lieve Vrouwekerk maakt op 9 en 10 september onderdeel uit van de Open Monumenten Dagen. Het thema is dit jaar ‘Levend erfgoed’ en dat sluit natuurlijk prachtig aan bij de intenties achter deze bijzondere tuin. In het programmaboekje staat dat de tuin onder meer als doel heeft door zijn uitstraling de bezoekers tot rust en nadenken te stemmen. Bij het ontwerp dienden de tuinen van de Begijnhofjes als inspiratiebron. De parochie hoopt dat de tuin mensen van uiteenlopende achtergronden kan inspireren. Ook wordt verwezen naar de religieuze voorwerpen in de tuin en dat de planten een Bijbelse achtergrond hebben.

Op zaterdagmiddag kan tussen 13.00 en 15.00 uur door liefhebbers het orgel bespeeld worden. Op zondagmiddag is er om 14.30 en 15.30 een optreden van de Veluwse Cantorij.

De tuin en de OLV kerk zijn op beide dagen geopend van 11.00 tot 16.00 uur.

Andere berichten

Naar de inhoud springen