Het Taizé gevoel in Apeldoorn

7 februari 2023

Verschillende keren ben ik (Mariska Litjes) en Ronald Dashorst mee geweest als begeleiders naar Taizé met een groep jongeren vanuit PKN en RK gemeenschappen.  Ruim 20 jaar lang is dit vanuit de 3Ranken georganiseerd. In 2020 is een samenwerking gestart met meerdere kerken, waarbij ook de (toen nog) Emmaüsparochie betrokken was en zouden er vier jongeren uit onze kerk meegaan. Maar toen kwam corona en alles moest worden afgeblazen. Ik zou graag opnieuw met een groep jongeren naar Taizé gaan. Om het vuur weer op te stoken is vanuit De Vuurplaats (pioniersplek) gestart met elke 2e zondag een Taizé gebed. Ben je onder de 45 jaar en nieuwsgierig naar een Taizé gebedsviering of ken je het omdat je in Taizé bent geweest dan ben je van harte welkom. Misschien ontstaat er daar weer zoals het Taizé lied zo mooi zegt: “een lichtend vuur, dat nooit meer dooft.”

Andere berichten

Skip to content