learn, word, scrabble

Groeien in geloof: Leerhuis 1 gaat opnieuw van start!

18 juli 2023

Wegens groot succes in de afgelopen jaren starten wij het komende seizoen weer opnieuw met het Leerhuis, een algemene geloofscursus over de basis van het katholieke geloof. Het is zowel geschikt als verdieping en verfrissing voor trouwe kerkgangers als voor degenen die een eerste kennismaking zoeken met het katholieke geloof.

Algemene geloofscursus

De cursus bestaat uit 8 bijeenkomsten die duren van 17.30 tot 20.30 uur op de volgende avonden:

  1. Woensdag 27 september : Kennismakingsbijeenkomst en geloofsbelijdenis.
  2. Donderdag 11 oktober: God de Vader.
  3. Donderdag 25 oktober: God de Zoon – Jezus Christus.
  4. Woensdag 8 november: God de Heilige Geest.
  5. Woensdag 22 november: Eucharistie
  6. Woensdag 29 november : De andere sacramenten
  7. Woensdag 13 december: Bidden
  8. Woensdag 20 december: Diaconie

Praktische informatie

Iedere bijeenkomst begint met een eenvoudige maaltijd die door de deelnemers samen wordt bereid. De locatie van alle bijeenkomsten is het Parochiecentrum Emmaüshuis, Stationsstraat 13 in Apeldoorn. Aan de algemene geloofscursus zijn geen kosten verbonden. Een vrijwillige bijdrage om de kosten van de gezamenlijke maaltijd te dekken, is welkom.

Opgave en vragen

Een meer uitgebreide toelichting op het leerhuis vindt u in de folders achter in de kerk en op onze website. Voor verdere vragen over de algemene geloofscursus kunt zich wenden tot het pastorale team via het secretariaat 0571-274445 op dinsdag en donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en via centraalsecretariaat@franciscusparochie.com

Opgave via het secretariaat 0571 274445 op di. en do. van 9.00-17.00 uur en via leden@franciscusparochie.com

Andere berichten

Naar de inhoud springen