eucharist, religion, communion

1e communie viering in Vaassen

28 mei 2024

Aankomend weekend zullen kinderen in Vaassen eerste communie doen in de eucharistieviering om 10.00 uur.
We feliciteren Anna van Harten, Daley Spijkerman, Delano Pannekoek, Delaylah en Jemairo Roemeon en Indy Vlinder.

Alle kinderen die in april, mei en juni hun eerste communie doen in een eucharistieviering in Loenen, Vaassen en Apeldoorn of in privé vieringen met een eigen pastor hebben samen de voorbereiding gevolgd in Apeldoorn.

We kijken terug op een mooi traject met de kinderen waarin ze veel Bijbelverhalen hebben gehoord over het leven van Jezus. We hopen op deze manier aan jonge kinderen het doen van de eerste communie een goede inhoud te hebben gegeven. Zodat ze het sacrament van de eucharistie zullen ervaren als de nabijheid van Jezus in hun leven.

Andere berichten

Ga naar de inhoud